Royal Designs, Inc. HB-610-18BL Shallow Drum Hardback Lamp Shade, 17 x 18 x 11.5, Burlap
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
15
quantity
Product details
Category
  • DIMENSIONS: 17" x 18" x 11.5" (Top Diameter x Bottom Diameter x Slant Height)